O firmie

Agencja Ochrony "KONWÓJ" świadczy profesjonalne usługi ochrony osób i mienia od 1992 r., systematycznie poszerzając grono  tych  Kontrahentów,  którzy  stawiają  wysoką poprzeczkę serwisowi na rzecz  bezpieczeństwa.

Od początku funkcjonowania na rynku,  kładziemy szczególny nacisk na jakość, solidność i dyskrecję wykonywanych usług,  co jest niezmiennie doceniane przez naszych stałych, długoletnich Kontrahentów oraz coraz liczniejsze grono nowych Zleceniodawców.  

Priorytetem w naszej działalności jest sprostanie wymaganiom każdego Klienta, gdzie zapewnienie  mu należytego poziomu bezpieczeństwa, jest realizowane przez profesjonalny i kompleksowy  serwis  doświadczonych fachowców.

W naszej ofercie jesteśmy nastawieni na zindywidualizowane oczekiwania i w zależności od potrzeb Konsumenta, staramy się zaproponować mu najbardziej optymalny wariant usług oferowanych przez naszą firmę.

Nieprzerwanie, od blisko 20 lat staramy się wykazywać profesjonalizmem w każdym segmencie praktyki ochronnej, gdyż  przyjmując zlecenie, nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za planowanie, organizację, jego realizację oraz ubezpieczenie, dobór i wyposażenie pracowników.

Każde nasze działanie jest dodatkowo asekurowane i wsparte wysokimi sumami ubezpieczenia, zarówno od odpowiedzialności cywilnej deliktowej jak i kontraktowej.

Znakiem wyróżniającym Agencję „Konwój” na polskim rynku usług ochrony, jest bardzo mała rotacja załogi,  gdyż konsekwentnie realizowana od początku odpowiednia polityka personalna, stwarzanie możliwości rozwoju w obrębie firmy  i liczne pakiety socjalne  sprawiły, że jesteśmy firmą przyjazną dla pracowników.

Stałe i wielokrotnie weryfikowane, także w sytuacjach ekstremalnych, sprawdzone kadry,  pozwalają nam na realizację wszystkich usług,  zarówno z „górnej półki” przeznaczonych dla VIP-ów,  jak i zleceń o dużym stopniu dyskrecji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Z poważaniem

Marcin Pyclik