O Nas

O NAS

Grupa Ochrony KONWÓJ świadczy profesjonalne usługi ochrony osób i mienia od 1992 roku, stale rozbudowując portfolio Klientów, którzy cenią najwyższy standard usług na rzecz bezpieczeństwa osób i mienia.

Priorytetem jest dla nas jakość, solidność i dyskrecja wykonywanych usług, co jest niezmiennie doceniane przez naszych Partnerów biznesowych.

Regularnie i wielokrotnie weryfikowane, także w sytuacjach ekstremalnych, rzetelne kadry, pozwalają nam na realizację wszystkich usług na najwyższym poziomie, w tym tych przeznaczonych dla VIP-ów.

Nieprzerwanie, od BLISKO 30 lat wykazujemy się profesjonalizmem w każdym segmencie praktyki ochronnej, gdyż przyjmując zlecenie, bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za jego planowanie, organizację, realizację oraz ubezpieczenie, dobór i wyposażenie pracowników.

Każde nasze działanie jest dodatkowo asekurowane i wsparte wysokimi sumami ubezpieczenia, zarówno od odpowiedzialności cywilnej deliktowej jak i kontraktowej.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Angażujemy się w długofalowe działania wspierające naszych pracowników, a także sportowców i zasady „fair-play”, jak również angażujemy się w sprawy społeczności lokalnej, edukacji i propagowania bezpieczeństwa wśród najmłodszych.

Jesteśmy firmą członkowską Polskiej Izby Ochrony.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

ZESPÓŁ

Marcin Pyclik

Marcin Pyclik

Prezes Zarzadu Grupy Ochrony KONWÓJ
Aneta Jaskuła-Rokita

Aneta Jaskuła-Rokita

Dyrektor ds. Administracyjnych Prokurent
Józef Podleśny

Józef Podleśny

Koordynator ds. Konwojowania Wartości Pieniężnych
Adam Wszołek

Adam Wszołek

Koordynator ds. Ochrony Fizycznej Obiektów
Marek Pytlik

Marek Pytlik

Koordynator ds. Obiektów
Usługowo - Handlowych
Dariusz Iskra

Dariusz Iskra

Główny Specjalista
ds. BHP
Scroll to top
TELEFON ALARMOWY 24/h
  (12) 614 40 40       606 426 927